Prekių pristatymas

Atlikus užsakymą elektroninėje parduotuvėje ir jį apmokėjus, atsiimti prekes galite mūsų salone arba pasirinkti pristatymo paslaugą Pirkėjo nurodytu adresu.

Užsakytas prekes galite atsiimti nemokamai Homewares salone (Vilniuje). Atlikdamas užsakymą, Pirkėjas nurodo saloną, arba pristatymo adresą, kur jis pageidauja gauti prekes. Paruošus užsakymą atsiėmimui, Pirkėjas gauna patvirtinimo pranešimą apie galimybę jį atsiimti.

Pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja papildomai. Pristatymo kaina skaičiuojama individualiai po užsakymo.

Prekių pristatymo terminai nurodyti prie kiekvienos prekės atskirai.

Norėdami sužinoti siuntimo išlaidas į kitas šalis, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@homewares.lt arba telefonu +37068192302

Pasirinkus prekių pristatymo paslaugą, pristatymo kaina Pirkėjui yra parodoma užsakymo pabaigoje, prieš pasirenkant mokėjimo būdą ir / ar atliekant mokėjimą. Prekių pristatymo kaina sumokama iš anksto, kartu su mokėjimu už prekes.

Turimas prekes sandėlyje pristatysime per 2-3 darbo dienas.

Jei užsakėte daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu. Už tai papildomas transportavimo mokestis nėra taikomas.

Jei užsakytų prekių sandėlyje nėra, apie prekių pristatymo datą ir laiko intervalą Pirkėjas  informuojamas el. paštu ir / ar telefonu.  Pirkėjas individualiai gali būti informuojamas ir apie kitokį prekių pristatymo laiką. Pardavėjas negarantuoja, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per Taisyklėse ir / ar kitur Parduotuvėje nurodytus, taip pat Pirkėjui individualiai nurodytus prekių pristatymo terminus, ypač jei užsakomos prekės nėra Pardavėjo sandėliuose. Pardavėjas įsipareigoja dėti visas pastangas, kad prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau.